ads

Slider[Style1]

Style2

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5

    Šiuo metu vis labiau išsitrina riba tarp asmeninio kompiuterio ir interneto, daugelį mums įprastų programų galime pasileisti tiesiai iš interneto, net nepastebint kad jos toli nuo mūsų, o ne mūsų asmeniniame kompiuteryje. Šiam reikalui net specialų pavadinimą sugalvojo - debesies(cloud) technologija, kurios dėka visi skaičiavimai, duomenys apdirbami ir saugomi internete. Tai kodėl gi mums daugelį savo svarbių duomenų ir archyvų nesaugoti internete ? Juk tai labai patogu, prie tinklo galime prisijungti bet kada ir svarbiausia iš bet kurio kompiuterio.
Savo svarbiais duomenimis galime pasinaudoti netgi būdami toli toli nuo savo asmeninio kompiuterio. Tokių internetinių saugyklų yra gana nemažai, tačiau pagrinde jos visos dirba komerciniu principu - reikalauja apmokėjimo. Tačiau yra programa, kuri siūlo iki 2 GB saugyklos erdvės naudoti nemokamai ir tik už didesnę naudojamą saugyklos erdvę ima pinigėlius. Ši programa visame pasaulyje žinoma kaip - Dropbox. Programa gali būti naudojama tiek failų saugojimui, tiek apsikeitimui failais. Galima naudoti ir kaip mini svetainių hostingą.
    Diegiant programą, visas procesas vyksta automatiškai, net nepaklausia į kurį aplanką padėti programą. Toliau vartotojas nukreipiamas į nustatymus, kur reikia atlikti kelis paprastus žingsnius. Instaliavus, programa kompiuteryje sukuria aplanką "My Dropbox", kuriame įvykus pakeitimams, sinchronizuojama su internetiniu jūsų profiliu. Pavyzdžiui įkėlus į aplanką failą, programa iškart automatiškai perkels tą failą ir į jūsų profilį internete. Sinchronizacija vyksta labai patogiai ir nepastebimai, be vartotojo įsikišimo. Per aplanką "Public" galime padaryti savo failus pasiekiamus visiems interneto vartotojams, tai leidžia šį servisą išnaudoti kaip failų keitimosi programą. Programa palaiko bet kokį failų tipą, stebi persiuntimo istoriją, aukštas serviso apsaugos lygis. Duomenys perduodami užšifruotu kanalu(SSL) ir "debesyje" saugomi irgi užšifruotu pavidalu(AES-256).
    Dropbox nemokamai suteikia 2 GB vietos, tačiau esant reikalui mes legaliai šią erdvę galime pasididinti dar keletu nemokamų GB. Tereikia truputį pareklamuoti Dropbox Facebook-e, Twitter-yje ar pakviesti programa naudotis draugus ir už kiekvieną pagal jūsų nuorodą prisiregistravusį vartotoją gausite papildomai po 250 MB.

        -15,46 Mb.
        -Nemokama.
        -Windows 7, Vista, XP.
        -Dropbox Inc.

Parsisiųsti nemokamai Dropbox

«
Next
Naujesnis pranešimas
»
Previous
Senesnis pranešimas

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Superinis dalykas, jau instaliavau, gal galėtumėte plačiau papasakoti dėl nemokamos vietos pasididinimą? Ar užtenka įkelti nuorodą www.dropbox.com į savo facebook'a? Ir per tą nuorodą prisiregistruos vartotojai už kuriuos aš gausiu nemokamos vietos? Dėkui!!

Pielius rašė...

Facebook'ą daviau tik kaip pavyzdį, galite pareklamuoti ir Twitter'yje ir kituose socialiniuose tinkluose, bei savo svetainėje ar tinklaraštyje, jei turite. Galų gale galite draugams užrodyti šią programą. Savo Dropbox profilyje susiraskite specialiai jums skirtą referalinę nuorodą, ir ją dėkite kaip nuorodą. Na ir aišku truputį aprašykite kas tai per daiktas. Už kiekvieną naują programos vartotoją, prisijungusį būtent per jūsų referalinę nuorodą - gausite po 250 MB.

Anonimiškas rašė...

Sveiki,kaip man atsisakyti dropbox saugyklos?kas menesi nuskaito mokesti,kaip sustabdyti? Pagelbekit


Top